O nás

Našim  cílem je vždy spokojený zákazník a hlavně jeho čtyřnohý mazlíček.

 Nabízíme kompletní péči o srst Vaších čtyřnohých miláčků, koupání, vysoušení, stříhání, trimování. Dále provádíme depilaci ušních chloupků, čištění uší, stříhání drápků, čištění análních žlázek, vytahování klíšťat a odblešení.

 V našem salónu zásadně nepodáváme žádné tlumící prostředky! S Vašimi mazlíčky je u nás zacházeno vlídně a citlivě. Trpělivost je u nás na prvním místě, pracujeme opatrně, proto nestříháme na čas, mezi objednávkami si děláme rezervu, abychom se mohli pejskovi věnovat déle, pokud to je potřeba.

I pejsci nemají vždy svůj den, proto se vždy snažíme přizpůsobit jeho potřebám, aby pro něj byla návštěva v našem salonu co nejpříjemnější a aby neodcházel vystrašený, ale naopak klidný a s radostí.

 Střihy Vašich miláčků provádíme jak dle standardů tak i na Vaše přání a samozřejmě i s ohledem na sezonu ( letní, podzimní, zimní i jarní ), takže s Vaším pejskem můžete přijít opravdu v kteroukoliv roční dobu .

 Používáme výhradně kosmetiku určenou pro pejsky a kočičky a po každém stříhání důkladně čistíme a desinfikujeme všechny použité nástroje.

 V době stříhání Vašeho miláčka můžete být neustále s ním nebo počkat v čekárně, případně se můžete jít projít do nedalekého obchodního domu Permon.

 Pokud jste se rozhodli náš salon navštívit, objednat se můžete osobně v salonu nebo telefonicky na čísle +420773021472, popřípadě emailem salon.psisen@gmail.com

 Naše pracovní doba není pevná, náš čas přizpůsobujeme Vašim potřebám. Pokud nás ale budete chtít navštívit o víkendu, objednejte se prosím minimálně 2 dny předem.

 Ceny našich služeb se odvíjí podle velikosti Vašeho pejska nebo kočičky a od služeb, které jste si objednali. Bližší informace naleznete v sekci Ceník.

 

 

Permanent link to this article: http://www.salonpsisen.cz/o-nas-2/